Zilais kalns - spēka kalns

 

    Mums daudziem ir zināms, ka ar biolokācijas metodi, var atrast ūdens, uguns āderes dabā, priekšmetus un pazudušus cilvēkus, enerģētiskos starojumus un daudz ko citu.

    Ar biolokācijas instrumentiem to visu var noteikt pēc plāna - kartes. 2004.gada 26.martā esot Valmieras rajonā noteicu ar svārstu un uzzīmēju zilā kalna Spēka enerģētiskā centra plānu. Tas bija pārsteidzoši sarežģīts ar piecām uguns āderēm, kuras krustojās centrā, kā 14 enerģētiskie apļi, divi uguns apļi, kas noslēdza katrus enerģētiskos apļus. Kā tagad populāri teikt – tas bija tok-šovs man. Lai gan nākamajā dienā 27.martā  Rīgā biju uzaicināts uz sertifikāciju, lai iestātos Starptautiskajā dziednieku Līgā, nolēmu, ka to vēl neesmu pelnījis, braukšu uzmērīt mūsu Svēto Svētvietas zilajā kalnā.

    Sestdienas rīts un visu dienu bija apmācies. Ceļā devos ar sabiedrisko transportu, bet no Valmieras uz Zilo kalnu balsoju mašīnas, jo šajā laikā nekursēja autobusi šai virzienā.

    Pirmā mašīna aptur, brauc jaunieši, bet bilst, ka brauc tikai pusceļu līdz zilajam kalnam. Nebraucu, jo pusceļā būtu grūti nobalsot. Nākošais autovadītājs, kas aptur, brauc arī tikai pusceļu, tomēr nezin kāpēc sēžos un braucu līdz. Sarunā minu, ka gribu nokļūt līdz Zilajam kalnam, vadītājs pats laipni piedāvā mani aizvest. Izkāpjot iepazīstamies, izrādās autovadītājam , kas laipni izpalīdzēja uzvārds Burvis.

    Interesanta sakritība vai liktenis?  Drūms, noslēpumains, varens mani sagaida Spēka kalns. Ejot augšup kalnā pa ceļam ievēroju ar redzēšanu, ka ceļu šķērso regulāri, ik pēc 8 m. Enerģētiskās uguns joslas. Sāku uzmērījumus ar svārstu. Uguns joslas regulāri – simetriski turpina šķērsot ceļu līdz pašai kalnu virsotnei.

    Atrodu enerģētiskā apļa centru, pārbaudu pēc azimuta, dabā mērījumi sakrīt ar manu plānu. Pēc tam atrodu vēl 6 ZSV apļus. Mērījumus veicu 3. stundas.

    Pirms trīs dienām radās veselības problēma. Uz kreisās kājas virs ceļgala uzmetās liels augonis - furunkuls. Tas traucēja iet, jo bikses  rīvēja un mazliet sāpēja. Piektdienas vakarā paziņa iedeva leikoplastu, ko uzlikt uz augoņa, bet viņai mājās nebija ihtiola ziedes. Kas ļoti labi palīdz šādos gadījumos, leikoplastu neuzliku. No rīta Valmierā nopirkšu ziedi, tad uzlikšu, bet aizmirsu nopirkt.

    Pēc mērījuma ejot pa ceļu nejutu vairs, ka kāja sāpētu, paspaidīju ar roku, neko nejūtu. Uzvilku bikšu staru un brīnums -  augonis ir izkaltis.

    Lai gan bija ļoti apmācies laiks , ejot projām uz 1 minūti uzspīdēja saule, mani sveicot. Žēl, ka tanī brīdī nebija videokameras vai kāda liecinieka. Vakarā pie galda ar svārstu noteicu pārējo ZVS enerģētisko shēmu – režģi. Otrajā reizē uzmērot visu Spēka režģi man palīdzēja Kristaps Mūrmanis.

    Zilā kalna ZVS enerģētisko shēmu pārmērīja Špata kungs. Mērījumi mums praktiski sakrita, ar 20. cm. nobīdi.

 

"Jel mosties, mosties mans senais Dievs

Šai rīta agrumā, es nāku Tevi modināt!"

 

Totis

2004.26.04.

UZ AUGŠU